| Telefon: | +49231-452044 |
| Telefax: | +49231-453006 |
|
Notepad (1)
Ford Transit Cu...
Used vehicle 37.990 € / 48 km |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 17.03.2026 |
| Power: | 74 kW / 101 hp |
| Color: | White metallic |
| Category: | Light truck |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 24.03.2026 |
| Power: | 74 kW / 101 hp |
| Color: | White metallic |
| Category: | Light truck |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 48 km |
| 1st reg. date: | 28.01.2026 |
| Power: | 100 kW / 136 hp |
| Color: | White metallic |
| Category: | Light truck |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 47 km |
| 1st reg. date: | 29.01.2026 |
| Power: | 100 kW / 136 hp |
| Color: | White metallic |
| Category: | Light truck |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 9 km |
| 1st reg. date: | 15.01.2026 |
| Power: | 100 kW / 136 hp |
| Color: | White metallic |
| Category: | Light truck |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 09.04.2026 |
| Power: | 100 kW / 136 hp |
| Color: | White metallic |
| Category: | Light truck |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 09.04.2026 |
| Power: | 100 kW / 136 hp |
| Color: | White metallic |
| Category: | Light truck |
|
Sven Eberhardt
Geschäftsleitung und Verkaufsleiter
|
|
Alexander Eberhardt
Verkaufsberater
|
|
Ralf Schneider
Verkaufsberater
|
|
Jörg Kellerhoff
Fahrzeugdisponent Neu- und Gebrauchtwagen
|
|
Dietmar Stehl
Fahrzeugtechnik und Fahrzeugpflege |