| Telefon: | +49231-452044 |
| Telefax: | +49231-453006 |
|
Notepad (1)
Ford Ranger Wil...
Used vehicle 51.990 € / 5 km |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 30.01.2026 |
| Power: | 151 kW / 205 hp |
| Color: | Black metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 30.01.2026 |
| Power: | 151 kW / 205 hp |
| Color: | Black metallic |
| Category: | Pick-up |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 7.900 km |
| 1st reg. date: | 12.09.2025 |
| Power: | 177 kW / 241 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | Pick-up |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 09.09.2025 |
| Power: | 151 kW / 205 hp |
| Color: | Orange metallic |
| Category: | Pick-up |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 24.09.2025 |
| Power: | 85 kW / 116 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | MPV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 24.09.2025 |
| Power: | 85 kW / 116 hp |
| Color: | Silver metallic |
| Category: | MPV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 2.500 km |
| 1st reg. date: | 26.03.2025 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Green metallic |
| Category: | MPV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 29.09.2025 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | MPV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 02.01.2026 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Green metallic |
| Category: | MPV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 02.01.2026 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Green metallic |
| Category: | MPV |
|
Sven Eberhardt
Geschäftsleitung und Verkaufsleiter
|
|
Alexander Eberhardt
Verkaufsberater
|
|
Ralf Schneider
Verkaufsberater
|
|
Jörg Kellerhoff
Fahrzeugdisponent Neu- und Gebrauchtwagen
|
|
Dietmar Stehl
Fahrzeugtechnik und Fahrzeugpflege |