| Telefon: | +49231-452044 |
| Telefax: | +49231-453006 |
|
Notepad (1)
Ford Puma Vivid...
Used vehicle 21.990 € / 42.971 km |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 22.641 km |
| 1st reg. date: | 04.04.2022 |
| Power: | 110 kW / 150 hp |
| Color: | Black metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 50.586 km |
| 1st reg. date: | 08.06.2022 |
| Power: | 198 kW / 269 hp |
| Color: | Black metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 2.500 km |
| 1st reg. date: | 08.10.2024 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Silver metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 2.500 km |
| 1st reg. date: | 30.11.2024 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 7.715 km |
| 1st reg. date: | 31.07.2024 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 42.971 km |
| 1st reg. date: | 24.07.2023 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Red |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 24.02.2026 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Grey |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 01.04.2026 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 30.04.2026 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 01.05.2026 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Black |
| Category: | SUV |
|
Sven Eberhardt
Geschäftsleitung und Verkaufsleiter
|
|
Alexander Eberhardt
Verkaufsberater
|
|
Ralf Schneider
Verkaufsberater
|
|
Jörg Kellerhoff
Fahrzeugdisponent Neu- und Gebrauchtwagen
|
|
Dietmar Stehl
Fahrzeugtechnik und Fahrzeugpflege |