| Telefon: | +49231-452044 |
| Telefax: | +49231-453006 |
|
Notepad (1)
Ford Ranger Wil...
Used vehicle 51.990 € / 5 km |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 55.894 km |
| 1st reg. date: | 09.02.2022 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Grey |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 7.715 km |
| 1st reg. date: | 31.07.2024 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 35.231 km |
| 1st reg. date: | 04.02.2022 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 04.03.2026 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 01.03.2026 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Red metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 39.890 km |
| 1st reg. date: | 24.07.2023 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Red |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 28.01.2026 |
| Power: | 114 kW / 155 hp |
| Color: | Black |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 3.500 km |
| 1st reg. date: | 18.07.2025 |
| Power: | 124 kW / 169 hp |
| Color: | Yellow metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 01.08.2025 |
| Power: | 124 kW / 169 hp |
| Color: | Blue metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 09.09.2025 |
| Power: | 151 kW / 205 hp |
| Color: | Orange metallic |
| Category: | Pickup |
|
Sven Eberhardt
Geschäftsleitung und Verkaufsleiter
|
|
Alexander Eberhardt
Verkaufsberater
|
|
Ralf Schneider
Verkaufsberater
|
|
Jörg Kellerhoff
Fahrzeugdisponent Neu- und Gebrauchtwagen
|
|
Dietmar Stehl
Fahrzeugtechnik und Fahrzeugpflege |