| Telefon: | +49231-452044 |
| Telefax: | +49231-453006 |
|
Notepad (1)
Ford Kuga ST-Li...
Used vehicle 39.880 € / 5 km |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 60.116 km |
| 1st reg. date: | 18.10.2018 |
| Power: | 110 kW / 150 hp |
| Color: | Red metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 26.03.2026 |
| Power: | 137 kW / 186 hp |
| Color: | Blue metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 26.03.2026 |
| Power: | 137 kW / 186 hp |
| Color: | Black metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 26.03.2026 |
| Power: | 137 kW / 186 hp |
| Color: | Black metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 26.03.2026 |
| Power: | 137 kW / 186 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 26.03.2026 |
| Power: | 137 kW / 186 hp |
| Color: | Green metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 26.03.2026 |
| Power: | 137 kW / 186 hp |
| Color: | Blue metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 19.05.2026 |
| Power: | 137 kW / 186 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 19.05.2026 |
| Power: | 137 kW / 186 hp |
| Color: | Green metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 19.05.2026 |
| Power: | 137 kW / 186 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | SUV |
|
Sven Eberhardt
Geschäftsleitung und Verkaufsleiter
|
|
Alexander Eberhardt
Verkaufsberater
|
|
Ralf Schneider
Verkaufsberater
|
|
Jörg Kellerhoff
Fahrzeugdisponent Neu- und Gebrauchtwagen
|
|
Dietmar Stehl
Fahrzeugtechnik und Fahrzeugpflege |