| Telefon: | +49231-452044 |
| Telefax: | +49231-453006 |
|
Notepad (1)
Ford Kuga Cool ...
Used vehicle 16.990 € / 76.194 km |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 26.02.2026 |
| Power: | 112 kW / 152 hp |
| Color: | White metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 9.800 km |
| 1st reg. date: | 09.01.2025 |
| Power: | 112 kW / 152 hp |
| Color: | Grey |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 76.194 km |
| 1st reg. date: | 13.11.2019 |
| Power: | 110 kW / 150 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 76.194 km |
| 1st reg. date: | 13.11.2019 |
| Power: | 110 kW / 150 hp |
| Color: | Grey |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 50.586 km |
| 1st reg. date: | 08.06.2022 |
| Power: | 198 kW / 269 hp |
| Color: | Black metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 2.500 km |
| 1st reg. date: | 08.10.2024 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Silver metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 2.500 km |
| 1st reg. date: | 30.11.2024 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 10 km |
| 1st reg. date: | 25.03.2025 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Blue metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 28.01.2026 |
| Power: | 114 kW / 155 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 55.894 km |
| 1st reg. date: | 09.02.2022 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Grey |
| Category: | SUV |
|
Sven Eberhardt
Geschäftsleitung und Verkaufsleiter
|
|
Alexander Eberhardt
Verkaufsberater
|
|
Ralf Schneider
Verkaufsberater
|
|
Jörg Kellerhoff
Fahrzeugdisponent Neu- und Gebrauchtwagen
|
|
Dietmar Stehl
Fahrzeugtechnik und Fahrzeugpflege |