| Telefon: | +49231-452044 |
| Telefax: | +49231-453006 |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 6.920 km |
| 1st reg. date: | 03.11.2025 |
| Power: | 250 kW / 340 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 31.03.2026 |
| Power: | 210 kW / 286 hp |
| Color: | Red metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 6.895 km |
| 1st reg. date: | 12.06.2025 |
| Power: | 210 kW / 286 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 2.500 km |
| 1st reg. date: | 06.05.2025 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | Estate |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 21.316 km |
| 1st reg. date: | 05.05.2025 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | Estate |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 3.500 km |
| 1st reg. date: | 01.07.2025 |
| Power: | 85 kW / 116 hp |
| Color: | Black metallic |
| Category: | MPV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 30.09.2025 |
| Power: | 85 kW / 116 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | MPV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 01.10.2025 |
| Power: | 85 kW / 116 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | MPV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 27.11.2025 |
| Power: | 85 kW / 116 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | MPV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 19.604 km |
| 1st reg. date: | 30.01.2025 |
| Power: | 137 kW / 186 hp |
| Color: | Black metallic |
| Category: | SUV |
|
Sven Eberhardt
Geschäftsleitung und Verkaufsleiter
|
|
Alexander Eberhardt
Verkaufsberater
|
|
Ralf Schneider
Verkaufsberater
|
|
Jörg Kellerhoff
Fahrzeugdisponent Neu- und Gebrauchtwagen
|
|
Dietmar Stehl
Fahrzeugtechnik und Fahrzeugpflege |