| Telefon: | +49231-452044 |
| Telefax: | +49231-453006 |
|
Notepad (1)
Ford EcoSport T...
Used vehicle 14.990 € / 48.494 km |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 9.980 km |
| 1st reg. date: | 10.12.2024 |
| Power: | 210 kW / 286 hp |
| Color: | Yellow metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 48.494 km |
| 1st reg. date: | 23.02.2022 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 12.671 km |
| 1st reg. date: | 18.03.2025 |
| Power: | 150 kW / 204 hp |
| Color: | Blue metallic |
| Category: | SUV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 2.500 km |
| 1st reg. date: | 14.01.2025 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Blue metallic |
| Category: | Estate |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 2.500 km |
| 1st reg. date: | 06.05.2025 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | Estate |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 18.11.2025 |
| Power: | 92 kW / 125 hp |
| Color: | Black metallic |
| Category: | Saloon |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 3.500 km |
| 1st reg. date: | 01.07.2025 |
| Power: | 85 kW / 116 hp |
| Color: | Black metallic |
| Category: | MPV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 30.09.2025 |
| Power: | 85 kW / 116 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | MPV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 01.10.2025 |
| Power: | 85 kW / 116 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | MPV |
| Type of vehicle: | Used vehicle |
| KM: | 5 km |
| 1st reg. date: | 27.11.2025 |
| Power: | 85 kW / 116 hp |
| Color: | Grey metallic |
| Category: | MPV |
|
Sven Eberhardt
Geschäftsleitung und Verkaufsleiter
|
|
Alexander Eberhardt
Verkaufsberater
|
|
Ralf Schneider
Verkaufsberater
|
|
Jörg Kellerhoff
Fahrzeugdisponent Neu- und Gebrauchtwagen
|
|
Dietmar Stehl
Fahrzeugtechnik und Fahrzeugpflege |